24×7 Data Center Monitoring

za, jul 6th, 2019 @ 6:12:24 PM

Server tour

Hoog opgeleide en ervaren professionele technici bewaken ons webhostingplatform 24 uren per dag, 7 dagen per week. Ons team van hooggekwalificeerde professionele technici bestrijkt het volledige spectrum van gesignaleerde problemen en handelt op de meest effectieve manier om down-time of service-fouten te minimaliseren.

Het webhostingplatform dat ons team onderhoudt, is een gecompliceerd geclusterd netwerk dat bestaat uit een groot aantal servers. Elke server (master-servers, slave-servers, utility-servers, back-upservers, reserveservers, Blg-datastorages, controllers en enclosures) heeft zijn eigen functie in het cloudgebaseerde platform en garandeert op die manier hoge prestaties en load balancing.

Posted in 'Server tour'

Geclusterd hostingplatform ...
 jul 6th, 2019      5      
Servers Hardware ...
 jul 6th, 2019      10      
Strategische locatie ...
 jun 29th, 2018      501      

Reacties zijn gesloten.

Server tour

State-of-the-art datacenter

Alle websites van klanten... [MORE]

Netwerk architectuur

Als onderdeel van de... [MORE]

24×7 Data Center Monitoring

Hoog opgeleide en ervaren... [MORE]

Servers Hardware

Elk stuk hardware is met zorg... [MORE]

Strategische locatie

Onderdeel van onze strategie... [MORE]

Geef feedback